ROCAL rok zał. 1993

Historia firmy R.O. -CAL

Targi budowlane Kraków 2011 Firma R.O.-CAL rozpoczęła działalność w 1993 roku zajmując się dystrybucja wapna nawozowego produkcji ZPW TRZUSKAWICA na terenie obecnego woj. małopolskiego i śląskiego.

Od 2000 roku jesteśmy dystrybutorem cementu produkcji GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. zwiększając systematycznie sprzedaż .Jest to możliwe dzięki owocnej współpracy z naszymi klientami tj. hurtowniami i składami budowlanymi. Potwierdzeniem dobrej współpracy są opinie zamieszczone na naszej stronie.

Od 1996 roku jesteśmy poważnym odbiorcą i dystrybutorem wapna hydratyzowanego produkcji ZPW TRZUSKAWICA S.A..

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy od 2006 roku składy fabryczne w Bielsku Białej, Wadowicach, Mikołowie i Pisarzowicach. Nasza oferta powiększyła się o: Podziękowania i wyróżnienia

W roku 2009 rozpoczęliśmy owocną współpracę z producentem ceramiki budowlanej ZCB OWCZARY.

Pustaki ceramiczne TERMOTON cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów.

Kostka brukowa produkcji BRUK Czyżowice i profilowany biały beton komórkowy z pióro-wpustem produkcji SOLBET Stalowa Wola uzupełniły naszą ofertę w 2012 roku.

Od 20 lat naszej działalności jesteśmy wierni dewizie "dostarczamy towar solidnie i na czas", co pozwoliło nam stworzyć sieć ponad 200 naszych odbiorców. Dzięki nim nasza firma się rozwija i zaspokaja rosnące potrzeby rynku budowlanego.